Teisininkų parengti automatizuoti dokumentų šablonai

Naudojimosi sąlygos

Automatizuotų teisinių dokumentų prenumeratos sąlygos

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2023-09-22

 

1. Sutikimas su sąlygomis

Prisijungdami prie mūsų svetainės, naudodamiesi ja ir užsisakydami mūsų paslaugas, jūs sutinkate laikytis šių Sąlygų ir nuostatų. Jei nesutinkate su kuria nors šių sąlygų dalimi, nesinaudokite mūsų paslaugomis.

2. Paslaugų aprašymas

Už prenumeratą teikiame prieigą prie automatizuotų teisinių dokumentų šablonų. Mūsų paslaugos skirtos padėti naudotojams kurti teisinius dokumentus asmeniniais ar verslo tikslais. 3. Prenumerata

a. Prenumeratos planai: Siūlome įvairius prenumeratos planus su skirtingomis kainomis. Išsamią informaciją apie šiuos planus galite rasti mūsų svetainėje.

b. Atsiskaitymai: Už prenumeratos mokesčius bus atsiskaitoma periodiškai pagal Jūsų pasirinktą planą. Prenumeruodami leidžiate mums automatiškai nuskaičiuoti lėšas iš Jūsų pasirinkto mokėjimo būdo.

c. Atšaukimas: Galite bet kada atšaukti prenumeratą savo paskyros nustatymuose. Atšaukus prenumeratą bus sustabdytas sąskaitų išrašymas ateityje, tačiau už likusį prenumeratos laikotarpį pinigai nebus grąžinami.

4. Dokumentų naudojimas

a. Licencija: Prenumeratoriams suteikiama ribota, neišimtinė, neperleidžiama licencija naudotis automatizuotais teisiniais dokumentais tik asmeniniais ar verslo tikslais.

b. Jokių teisinių konsultacijų: Mūsų dokumentai yra šablonai ir nėra teisinė konsultacija. Naudotojai dėl bet kokių konkrečių teisinių klausimų ar problemų turėtų konsultuotis su teisininkais.

5. Privatumas ir duomenų saugumas

a. Privatumo politika: Mes renkame ir tvarkome asmeninę informaciją vadovaudamiesi savo privatumo politika. Naudodamiesi mūsų paslaugomis, jūs sutinkate su tokia duomenų tvarkymo praktika.

b. Saugumas: Mes imamės pagrįstų priemonių naudotojo duomenims apsaugoti, tačiau negalime garantuoti internetu perduodamos informacijos saugumo.

6. Intelektinė nuosavybė

a. Nuosavybė: Visas mūsų svetainės turinys ir intelektinė nuosavybė, įskaitant automatizuotus teisinius dokumentus, priklauso mums arba mūsų licencijų davėjams.

b. Apribojimai: Vartotojams draudžiama atgaminti, platinti ar keisti mūsų turinį be mūsų aiškaus raštiško sutikimo.

7. Garantijų atsisakymas

Nesuteikiame jokių garantijų ar pareiškimų dėl automatizuotų teisinių dokumentų tikslumo, išsamumo ar tinkamumo bet kokiam konkrečiam tikslui.

8. Atsakomybės apribojimas

Mes neatsakome už jokią tiesioginę, netiesioginę, atsitiktinę, specialią ar netiesioginę žalą, atsiradusią dėl naudojimosi ar negalėjimo naudotis mūsų paslaugomis.

9. Sutarties nutraukimas

Mes pasiliekame teisę savo nuožiūra, be išankstinio įspėjimo nutraukti arba sustabdyti Jūsų prenumeratą ir prieigą prie mūsų paslaugų.

10. Sąlygų pakeitimai

Šias Sąlygas galime atnaujinti bet kuriuo metu. Jūsų pareiga jas periodiškai peržiūrėti. Paskutinio sąlygų atnaujinimo data dokumento pradžioje kairiame kampe.

11. Taikytina teisė

Šioms Sąlygoms taikomi ir jos aiškinamos pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

12. Kontaktinė informacija

Jei turite klausimų ar abejonių dėl šių sąlygų, susisiekite su mumis elektroninio pašto adresu mg@mavens.agency.